Головна Сторінка » Меблі рустик

Меблі рустик

Меблі рустик на замовлення

Рустик називають «європейським кантрі» з тією відзнакою, що він більш елегантний, ніж американський побратим. Також варто зазначити, що у перекладі з французької він означає «сільський» та «грубий». Його головними елементами є використання дерева та каменю як оздоблювальні матеріали. При цьому навіть у міській квартирі можна створити унікальний інтер’єр, що повністю відповідає стилю рустика – декор даного напрямку відрізняється використанням природних матеріалів та грубих елементів, які пом’якшуються за рахунок додаткових предметів інтер’єру: кераміки, фарфорового посуду, квітів.

Особливості:

  • Як зазначалося, дерево і камінь – основні матеріали. Дерево може бути грубим, з сучками та помітними кільцями, не обов’язково дороге. Обробка мінімальна. Камінь використовується для оформлення стін, і він також має виглядати грубо. Для цього використовується вапняк, кварц, піщаник;
  • У невеликій кількості: гардини та портьєри, пледи, покривала та подушки повинні бути виконані з льону або грубої бавовни спокійних відтінків з візерунками без романтичної спрямованості.
  • Вся магія якісного декору в стилі рустик полягає у балансі грубого та м’якого. Якщо основа інтер’єру груба (стіни, підлога, меблі), то аксесуари мають бути ніжними. Часто дизайнери використовують елементи шибки для пом’якшення брутального характеру рустика. Для квартир краще робити більш м’яку основу, доповнюючи її елементами з каменю та дерева. Це можуть бути стельові балки, кам’яна стіна під телевізор та книги.

Наші контакти:

м. Волочиськ, Хмельницька область, вул. Копачівська

Телефон: +380672845499

Приклади виготовлення із масиву дерева